Hakkımızda

·         bebe365.com 2004 yılında Adana ‘da kurulan yeni doğandan itibaren 9 yaşına kadar olan süreçte giyim kişisel eğitim ve araç gereçleri ebeveynlere yüksek kalite de  sunan 1500 m2’lik bir mağazadır.

 

·         Kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı, çocuk sahibi olan ebeveynlerin ihtiyaçlarının uygun fiyatta sizlere sunmak amacıyla açılmıştır.

 

·         Güçlü ve dinamik kadromuzla, yenilikçi verimli ve güvenilir bir takım ruhu ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

·         Çocukistan stoklu  çalışan ve ihtiyaçlarınızı en kısa sürede güvenle sizlere  kargo hizmetini sağlayan bir firmadır.

 

·         Ürünler orijinal kolisinde veya ambalajında garanti ve faturası ile birlikte sizlere güvenle hizmetinize kargolanmaktadır.

 

·         Çocukistan sizlere ürünü tek bir sefer için değil, sonsuz ve sorunsuz güven ile daimi alışveriş sağlamak amaçlı kurulmuştur.

 

·         Her türlü soru ve sorunlarınız 7/24 sizlere kişisel veya sistematik bilgi aktarımı sağlayacak alanlarında uzman çalışanlarıyla hizmetinizdedir.